Odtwórz wideo

Praktyczne warsztaty e-learningowe (bootcamp)

Cykliczne spotkania grupowe (mastermind)

Koncentracja na klientach i produkcie (design thinking)

Iteracyjne podejście i weryfikacja rynkowa (lean startup)

1.
Klient

Określ jego profil. Ustal swój cel biznesowy, dobierz narzędzia by zrozumieć jego potrzebę, za co jest gotowy zapłacić. Zbieraj opinie przyszłych klientów.

2.
Produkt

Eksperymentuj, twórz wersje i prototypy. Analizuj feedback i dane. Przełóż cele na hipotezy i przeprowadź testy rynkowe. Nie bój się zmieniać i odrzucać złe pomysły.

3.
Rynek

Zderz się z rynkiem, otwórz do niego drzwi, wyjdź do klientów i nawiąż pierwsze kontakty. Buduj relacje poprzez wartościową propozycję sprzedaży.

Maciej Helbrecht to przedsiębiorca, który od 2013 roku zarabia tworząc wartościowe produkty dla rynku. 

Z jego inicjatywy powstały: Cowork.Olsztyn — pierwsze biuro coworkingowe w Olsztynie, EduLab — szkoła programowania dla dzieci i młodzieży, eNauczyciel — platforma e-learningowa z kursami na temat wykorzystania nowych technologii w edukacji oraz IPiNT — firma oferująca programy rozwojowe dla MŚP, w tym standaryzację procesów sprzedażowych i produkcyjnych.

Od wielu lat ściśle związany z ekosystemem startupowym. W 2021 postanowił stworzyć firmę fintechową oferującą aplikację do zarządzania finansami osobistymi i prowadzenia budżetu domowego MoMoney.

Prywatnie entuzjasta zarządzania finansami, inwestor, żeglarz. Szczęśliwy mąż i ojciec dwójki wspaniałych chłopców.

✅ Dostęp do wiedzy i narzędzi:
Uczestnicy mogą korzystać z zasobów edukacyjnych oraz otrzymują wsparcie w postaci cotygodniowych spotkań i dostępu do platformy online 24/7.

Eksperymentowanie i prototypowanie:
Przekształcenie pomysłów w produkty i testowanie hipotez biznesowych w realnych warunkach.

✅ Spotkania typu mastermind:
Cotygodniowe spotkania online, na których uczestnicy mogą dzielić się wiedzą i wzajemnie się wspierać.

✅ Budowanie społeczności:
Możliwość dołączenia do społeczności innowatorów #STEAM, co sprzyja rozwojowi osobistemu i zawodowemu.

Akcelerator Talent Open to twoja przepustka do świata startupów technologicznych.

Nie musisz być wizjonerem ani mieć milionów na koncie, aby odnieść sukces. Możesz to osiągnąć gdziekolwiek jesteś, korzystając z klawiatury i swojej pasji, a my pokażemy ci, jak przejść przez wszystkie kluczowe etapy — od pomysłu, poprzez budowę, aż po zdobywanie klientów.

Program ten jest idealny dla młodych, ambitnych ludzi, którzy marzą o zbudowaniu czegoś własnego. Talent Open zapewnia dostęp do wiedzy, narzędzi i społeczności, które pomogą ci przekształcić twoje umiejętności w realny produkt.

Przekształć swoje pomysły w działające aplikacje i produkty. Naucz się, jak nie tylko pracować, ale tworzyć wartości, które pracują, gdy ty odpoczywasz. Talent Open to nie tylko nauka, to zmiana całego podejścia do pracy i życia.

Nie przegap szansy. Talent Open to twoja ścieżka do niezależności, innowacji i sukcesu.

Dołącz do nas i odkryj, jak za pomocą technologii możesz zmienić nie tylko swoje życie, ale i świata wokół ciebie. 🚀

Sit and Stand

Sit and Stand, czyli stanowisko siedząco-stojące z elektryczną regulacją wysokości. Biurko z elektryczną regulacją wysokości, które umożliwia pracę na stojąco, a dodatkowo współpracujący z nim fotel, który dzięki wbudowanym czujnikom (oświetlenie led w blacie) ma informować o nieprawidłowej postawie siedzącej. Stanowisko „Sit and Stand” ma wspierać komfort pracy, pozwalając dostosować się do aktualnych potrzeb użytkownika.

Life Gun

Wyrzutnia ratownicza „Life Gun” to urządzenie stworzone do niesienia pomocy nad wodą, pozwalająca na ratowanie topiącej osoby bez narażania własnego życia i zdrowia. Wyrzuca ona, za pomocą sprężonego gazu, bojki nadmuchiwane nabojami CO2, które są przymocowane do pistoletu za pomocą linki. Rozwiązanie wyróżnia się dalekim zasięgiem oraz prostotą użycia.

Amber Drug

Projekt opiera się na nowatorskim, szerokim studium wpływu ekstraktów z żywic kopalnych oraz subfosylnych na rozwój wybranych mikroorganizmów. W toku badań został odkryty kompleks substancji pochodzenia organicznego (wyodrębniony z żywic kopalnych), który wykazuje znaczące, selektywne właściwości bakteriobójcze w kierunku lekoopornych szczepów Staphylococcus aureus (Gronkowiec złocisty) opisano również drugą substancję o szerszym spektrum działania.

laptop device
Odtwórz wideo

Determinacja i gen przedsiębiorczości

Tworzenie rozwązań na rynek i jego potrzeby

Wzajmne wsparcie i inspiracja z nutą rywalizacji

Realistyczne i osiągalne cele biznesowe

Skip to content