Zapraszamy twórców, startuperów, makerów, młode talenty w wieku 14-25 lat. W edycji +AI szczególnie stawiamy na użycie sztucznej inteligencji, ale nie jest to wymagane. Nauczymy Cię jak korzystać z AI i automatyzacji w rozwoju swojego biznesu.

Osoby po 25 roku życia oraz twórcy skomercjalizowanych projektów dobrze radzących sobie na rynku (w razie wątpliwości zapytaj nas, wspólnie to ocenimy).

Celem akceleracji Talent Open jest osiągnięcie mistrzostwa, doprowadzenie po jej zakończeniu, po 3 miesiącach, do sytuacji w której będziesz czuł_a, czy to jest to, czy chcę i czy jestem gotowy_a, aby założyć własny startup.

To jest pierwsza korzyść. Biznes nie jest dla każdego, warto to sprawdzić w praktyce, ale bez ryzyka finansowego, czy czuję tę bajkę.

Celem akceleracji jest również ocena, które z Waszych pomysłów mają szansę na sukces rynkowy. Nie każdy, nawet dobry i ciekawy, ma – niestety. Biznes to rywalizacja, zawsze jest jakaś konkurencja, dlatego włączyliśmy w proces akceleracji elementy grywalizacji, inspirując się tenisowymi mistrzami i turniejami wielkoszlemowymi.

To jest druga korzyść. Jeśli będziesz najlepszy_a a jednocześnie gotowy_a iść dalej zaproponujemy Ci nasze dalsze wsparcie merytoryczne i finansowe. Sfinansujemy cały kapitał założycielski Twojego startupu: 5000 zł za jedyne 5% udziałów w nowo powstałej spółce z ograniczoną odpowiedzialnością. Zaprosimy też na warsztat rozwojowy do Trójmiasta z naszymi ekspertami od AI, automatyzacji, sprzedaży i rozwoju biznesu.

Startup to fun ale to nie jest szybka przygoda. Startupy często długo szukają swojej drogi, swojego miejsca na rynku. Uczciwie mówimy, że to może być projekt na lata, a czasem nawet na całe zawodowe życie.

To jest trzecia korzyść. Będziemy z Tobą przez cały ten czas. Dysponujemy rozpoznawalnością, wiarygodnością, relacjami w biznesie i wartościowymi kontaktami aby skutecznie pomóc Ci dalej w rozwoju Twojego startupu.

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz dostęp do platformy e-learningowej, gdzie udostępniamy e-Bootcamp: krótkie filmy instruktażowe, zadania, quizy, bazę wiedzy w podziale na 3 moduły: KLIENT > PRODUKT > RYNEK.

Każdy moduł E-Bootcampu trwa 4 tygodnie i jest podzielony na 4 cotygodniowe kroki. To od Ciebie zależy jak szybko wykonasz dany krok ale musisz zdążyć w ciągu tygodnia. Co tydzień weźmiesz udział w spotkaniu (sesji) Mastermind, moderowanym przez eksperta biznesowego, na którym będziesz mógł_a podzielić się wiedzą i wspierać się nawzajem z pozostałymi uczestnikami.

Ważnym elementem akceleracji jest również praca własna nad ofertą (Design produktu) i kontakt z klientami (Lean sprzedażowy). To działania, które będziesz wykonywał_a samodzielnie lub ze swoim zespołem a pomocne w tym będą wiedza i umiejętności zdobyte w czasie E-Bootcampu i sesji Mastermindowych.

Cały proces akceleracji odbywa się całkowicie zdalnie (100% remote).

To połączenie spotkania z ekspertem z sesją mentoringową, gdzie ekspert jest jednocześnie moderatorem i mentorem dla uczestników spotkania zachęcając ich do dzielenia się wiedzą.

W Talent Open spotkania (sesje) mastermindowe prowadzimy w modelu grupowego peer-to-peer mentoringu, w którym uczestnicy mogą wzajemnie się wspierać i dzielić wiedzą, budując poczucie wspólnoty i uczestniczenia w społeczności Talent Open. Sprzyja to wymianie pomysłów i rozwiązań biznesowych oraz ich szybkiej weryfikacji ad hoc przez eksperta od razu w trakcie spotkania.

Tak, otrzymasz certyfikat Talent Open sygnowany przez Fundację Zaawansowanych Technologii wraz z linkiem do umieszczenia w mediach społecznościowych.

Organizatorem Programu jest Fundacja Zaawansowanych Technologii

Zapraszamy też do śledzenia działań FZT na LinkedIn

Nie, nigdy. Jako mniejszościowy udziałowiec z minimalnym udziałem pozostaniemy partnerem nieoperacyjnym (non-executive). Ty będziesz w zarządzie spółki, Ty będziesz określać jej strategię i sposób działania, a my będziemy wspierać Ciebie personalnie, doradzać biznesowo i pomagać otwierać różne drzwi aby Twój start-up mógł się szybciej rozwijać.

Nic. Nie sprzedamy ich, nie przekażemy nikomu ani nie będziemy wykonywać z nich prawa głosu (chyba że nas o to poprosisz), czyli nie będziemy podejmować żadnych decyzji.

Będziemy tzw. pasywnym udziałowcem. A jeśli w przyszłości pojawi się taka możliwość i Ty zdecydujesz się sprzedać swoje udziały, wtedy my chętnie dołączymy do Ciebie w takiej transakcji.

Zachęcamy do kontaktu przez chat na stronie, hello@talentopen.pl ub telefonicznie +48 795 659 569

Skip to content